Ładowanie Wydarzenia

Dzień kobiet

Plan dnia:

9:00-10:30 Praktyka poświęcona energii klatki piersiowej. Atutem każdej kobiet jest rejon klatki piersiowej. To co dzieję się z naszą klatką piersiową oraz okolicą barków i szyi ma ogromne znaczenie zdrowotne i wpływa na nasze ogólne samopoczucie. Zamykające się klatki piersiowe lub wystające żebra mogą silnie odbijać się nie tylko na poczuciu wypełnienia ale mogą również wpływać na duszności,słabsze oddychanie,większą irytację wewnętrzną,problemy z gospodarką hormonalną itp. Podczas praktyki każda praktykanta oceni kondycję klatki piersiowej oraz pozna technikę wyjątkowej ósemki aby podnieść zawartość klatki piersiowej,rozszerzyć ją oraz zadbać o siłę i dobrą kondycję rejonów szyi oraz ramion. Poczujesz się uniesiona!

10:15-11:30 MOYAYOGA SPA. Podczas tej sesji wymasujemy mięśnie twarzy raw miksturą(dla poprawy kondycji skóry) ,wypijemy ziółka(na oczyszczenie skóry),naoliwimy włosy(dla pobudzenia skóry głowy) oraz przejdziemy przez półgodzinną sesję automasażu twarzy(na lepsze ukrwienie oraz uelastycznienie mięśni twarzy)

11:30-12:00 koncert medytacyjny monoakordu oraz mis ,które wprowadzi Was w miły nastrój relaksacji i poddania się chwili

12:00 raw lunch na pobudzenie dobrego trawienia

08 Marzec
niedziela-09:00 - 13:00

Details

Organizer

Katarzyna Kackieło

Venue

moyayoga

świętojańska 38/4
Gdynia, Pomorskie 81-372 Polska

+ Google Map
  • Phone:
    694866678