CZEMU MY?

 

Specjalizujemy się w skoliozach piersiowych ,lędźwiowych, w garbach żebrowych oraz krzywicach.

Każdy przypadek traktujemy indywidualnie, nie wchodzimy w żadne utarte schematy. Zdajemy sobie sprawę że skolioza powstaje na różnych płaszczyznach i zakleszcza wiele obszarów pobocznych ,dokonując pewnej ekspansji na cały system ,organy wewnętrzne oraz struktury wewnątrzkomórkowe.

JAK TO WYGLĄDA?

 

A zatem zaczynamy od analizy skoliozy ,przypatrując się temu gdzie zaatakowała i czy pojawiła się na poziomie niedopatrzenia,czynności,funkcji , urazu mechanicznego lub w wyniku przebytej choroby. Dopiero na tej podstawie oceniamy ubytek i możliwości cofnięcia lub ograniczenia rozwoju skoliozy. Podczas spotkania opracowujemy plan działania w trybie dopasowanym do potrzeb klienta. Nie stawiamy na suche ćwiczenia korekcyjne ale na zmianę stylu poruszania się na co dzień oraz posturę. Wierzymy,że stabilna oraz spionizowana pozycja ciała są w stanie cofnąć rozwój skoliozy oraz przyczynić się do zmniejszenia wad powstałych wskutek przypadłości. Podczas kolejnych spotkań osoba dowiaduje się jak wykonywać aktywności życia codziennego typu siedzenie,spanie,chodzenie,trzymanie komórki itp. W ten sposób ucinamy nawyki mięśniowe ,które w większości przypadków są przyczyną pogłębiania się schorzenia.

 

PAMIĘTAJ!

 

Omylne jest stwierdzenie ,że skolioza u osób dorosłych nie rozwija się , wręcz przeciwnie jej pogłębianie zabiera kolejne przestrzenie w ciele powodując że dany organizm staje się sztywniejszy oraz mniej mobilny. Straty jakie pojawiają się przy pogłębianiu się skoliozy są ogromne,poczynając od ciasnych obszarów i kończąc na schorzeniach organów wewnętrznych. Stąd ważna jest ocena każdego przypadku i umiejętna praca korekcyjna.

 

CENA I CZAS

 

Pierwsze spotkanie analiza:półtora godzinne spotkanie 200zł

Drugie spotkanie dopasowanie korekt:godzinne 120zł, półtora godzinne 150zł

Trzecie spotkanie wprowadzenie funkcjonalności:godzinne 120zł ,półtora godzinne 150zł

Czwarte spotkanie ćwiczenia korekcyjne:godzinne 120zł,półtora godzinne 150zł

Spotkania mogą odbywać się w trybie co tygodniowym,co 2tygodniowym lub co miesięcznym. Rekomendowana zmiana korekt oraz ćwiczeń korekcyjnych co 6tygodni.