KIM JESTEM?

 

Z zawodu jestem doradcą żywieniowym, edukację oraz doświadczenie zdobywałam studiując w Wielkiej Brytanii,gdzie miałam możliwość pracować z różnymi przypadkami od otyłości,po nietolerancję żywieniową.

 

PYTASZ ? NIE BŁĄDZISZ!

 

Ilu z nas zdaję sobie sprawę,że mamy duży problem na poziomie jedzenia? Ilu z nas uważa ,że jesteśmy uzależnieni od jedzenia?Ilu z nas sądzi ,że rozumie to w jaki sposób spożywa posiłki i ile chemii dane jedzenie zawiera w sobie?

JAK TO WYGLĄDA?

Podczas spotkań poświęconych edukacji żywieniowej nie ważymy osób, ani nie ustalamy trudnych diet. Podczas spotkań staramy się dowiedzieć jak najwięcej na temat waszego jedzenia oraz stylu życia. W trakcie edukacji żywieniowej poruszamy zagadnienia związane z tym jakie produkty warto ze sobą nie mieszać,ile trzeba jeść aby nie musieć liczyć kalorii,jakie pory dnia są ważne przy jedzeniu,ile posiłków należy jeść ze względu na fizjologię naszego organizmu,co kiedy trawi i skąd powstają niestrawności,zgagi,nietolerancje żywieniowe oraz refluksy. Schudnięcie nie jest dla nas celem ,zrozumienie oraz konsekwentne,stopniowe zmiany są kluczem do sukcesu My nie dajemy planu żywieniowego,nie wierzymy w diety,my wierzymy w styl życia ,na który z pewnością jesteś gotowy. Zaufaj nam! Odnajdź przyjemność w decydowaniu o sobie,swoim wyglądzie ,zdrowiu i samopoczuciu.

 

ROZUMIEMY

 

Jedzenie jest ważne w życiu ale nie najważniejsze,rozumiemy,że większą część dnia przeznaczacie na inne atrakcje niż na przygotowanie jedzenia. Stąd naszym atutem jest pełne słuchanie danego klienta,zrozumienie jego potrzeb oraz wczucie się w jego emocje. Pracujemy nad wspólnym planem tak aby klient poczuł chęć zmiany swoich przyzwyczajeń żywieniowych i wprowadzenie nowych nawyków. To jest niesamowita moc,kiedy wiesz,że trzymasz życie w swoich rękach i z pełną odpowiedzialnością podejmujesz wyzwanie radzenia sobie z własnym zdrowiem.Aby zmienić jakąś płaszczyznę w swoim życiu musisz na początku poczuć chęć dowiedzenia się na dany temat jak najwięcej i sprawdzenia na sobie wielu możliwości aby móc wyciągnąć dobre wnioski. Nie wierz we wszystko to co mówią ci Twoje schematy myśleniowe i internet ,poznaj swoja naturę od środka dzięki wiedzy,na którą może nie jesteś jeszcze otwarty. Porozmawiajmy o tym

 

CENA I CZAS

Pierwsze spotkanie analiza:półtora godzinne spotkanie 200zł

Drugie spotkanie konsultacja żywieniowa oraz plan żywieniowy:godzinne 150zł

Trzecie spotkanie po 6tygodniach:godzinne 120zł ,półtora godzinne 150zł