Polityka prywatności i plików cookie
Moyayoga zobowiązuje się do przestrzegania ogólnego rozporządzenia o ochronie danych i ustawy o ochronie danych osobowych 2018. Dbamy o to, aby dane osobowe, które nam udostępniasz, są przechowywane w bezpieczny i zrozumiały sposób. W jaki sposób wykorzystujemy go, aby zaoferować lepsze i bardziej spersonalizowane doświadczenie.
Opublikowaliśmy to ogłoszenie, aby pomóc Ci zrozumieć:
jak i dlaczego Moyayoga zbiera informacje od ciebie
z kim Moyayoga dzieli się twoimi informacjami, dlaczego i na jakiej podstawie
jakie są twoje prawa
Jeśli wprowadzimy zmiany w tym powiadomieniu, zaktualizujemy Cię na naszej stronie internetowej i wyślemy Ci powiadomienie e-mailem. Uznaje się, że zaakceptowałeś warunki Polityki Prywatności przy pierwszym użyciu naszej Strony po wprowadzeniu zmian. Zalecamy regularne sprawdzanie tej strony, aby być na bieżąco.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tej polityki, napisz do nas na adres info@moayayoga.com
Ta polityka została ostatnio zaktualizowana 25 maja 2018 roku.
Definicje i interpretacje
W niniejszych zasadach następujące terminy mają następujące znaczenie:
„Nasze lokalizacje”
Obejmuje:
Kanały online: https://www.moyayoga.com , portal rezerwacji moyayoga na stronie https://www.supersaas.com
„Nasza strona”
Odnosi się do https://moyayoga.com

„Dane osobiste”
oznacza wszelkie dane odnoszące się do możliwej do zidentyfikowania osoby, które można bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować na podstawie tych danych. W tym przypadku oznacza twoje dane osobowe, które przekazujesz nam przez którąkolwiek z naszych lokalizacji. W stosownych przypadkach definicja ta zawiera definicje zawarte w rozporządzeniu UE 2016/679 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych („RODO”);
„My, nasz”
oznacza moyayoga, zarejestrowana w Polsce pod numerem nip 844211605, zarejestrowanym adresem jest Świętojańska 38/4 , Gdynia 81-372 ,Polska.

Kiedy zbieramy Twoje dane osobowe?
Kiedy tworzysz konto w którejkolwiek z naszych lokalizacji
Kiedy kupujesz produkt w którymkolwiek z naszych Lokalizacji lub ubiegasz się o ceny koncesji, które wymagają potwierdzenia wieku, statusu studenta lub osoby niepełnosprawnej.
Kiedy rezerwujesz usługę w którejkolwiek z naszych lokalizacji
Kiedy odwiedzasz nasze centra, aby wziąć udział w zajęciach
Kiedy wykorzystasz kartę podarunkową w którejkolwiek z naszych lokalizacji
Kiedy angażujesz się z nami w media społecznościowe
Po pobraniu lub zainstalowaniu jednej z naszych aplikacji
Kiedy kontaktujesz się z nami w dowolny sposób za pomocą zapytań, skarg lub wysyłając swoje CV do aplikacji o pracę
Kiedy wchodzisz do losowania nagród lub konkursów
Gdy zdecydujesz się wypełnić wszystkie prośby o opinie lub ankiety, które Ci wyślemy
Po udzieleniu osobom trzecim pozwolenia na udostępnienie nam informacji, które posiadają na Twój temat
Korzystając z naszego studia, które może być wyposażone w systemy telewizji przemysłowej dla bezpieczeństwa zarówno klientów, jak i Partnerów. Te systemy mogą nagrywać obraz podczas wizyty.
Jakie dane gromadzimy i jak z nich korzystamy?

Ochrona danych mówi, że możemy zbierać i wykorzystywać Twoje dane osobowe tylko wtedy, gdy mamy do tego odpowiedni powód. Prawo mówi, że musimy mieć jedną lub więcej z tych przyczyn:
Umowa – Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu spełnienia warunków umowy, np. złożyć zamówienie lub zarezerwować zajęcia.
Zgoda – w przypadku wyrażenia przez nas zgody na wykorzystanie w ten sposób twoich informacji, np. do przechowywania danych twojej karty płatniczej.
Uzasadnione interesy – oznacza to interes Moyayoga w zarządzaniu naszą firmą, aby umożliwić nam dostarczanie najlepszych produktów i usług w sposób najbardziej bezpieczny i odpowiedni
Zobowiązanie prawne – gdy istnieje ustawowy lub inny wymóg prawny udostępniania informacji, np. kiedy musimy udostępnić twoje dane do celów ochrony porządku publicznego.
Co przechowujemy
Nasze powody (podstawy prawne)
Do czego używamy danych
Imię i nazwisko, data urodzenia, adres e-mail, numer telefonu. Dla bezpieczeństwa przechowujemy również zaszyfrowane hasło logowania.
Wypełnianie umowy
Potrzebujemy tych informacji jako minimum w celu przetworzenia Twoich zamówień i rezerwacji
E-mail
Zgoda
Dostarczanie wiadomości e-mail z komunikacją marketingową, na którą się zdecydowałeś, aby informować Cię o specjalnych ofertach, promocjach i nowych wydarzeniach.
Uzasadnione interesy
Powiadamianie o ulepszeniach naszych usług, takich jak zmiany cen i harmonogramy lub nowe usługi.
Kontakt z Tobą, aby poprosić o opinię i przeprowadzić ankiety dotyczące zadowolenia klientów
Wypełnianie umowy
Przesyłam faktury za płatności pocztą e-mail
Data urodzenia
Uzasadnione zainteresowanie
Ze względu na zdrowie i bezpieczeństwo w wieku 14 lat nie może ćwiczyć yogi (chyba że w określonej klasie dziecka), w wieku od 14 do 16 lat możesz ćwiczyć w towarzystwie osoby dorosłej
Płeć
Uzasadnione zainteresowanie
Personalizowanie i dostosowywanie do ulopszenia naszych usług.

Twoje zdjęcie:
Uzasadnione zainteresowanie
Pomaga nam to upewnić się, że Twoje przedpłacone karty egzaminacyjne nie są wykorzystywane w sposób oszukańczy przez kogoś innego
Numer karty płatniczej, data wygaśnięcia i adres rozliczeniowy
Zgoda (przechowamy te dane tylko wtedy, gdy nas o to poprosisz)

W przypadku zakupu jednej z naszych usług lub dokonania rezerwacji: zakupione / zarezerwowane usługi, pokwitowania
Wypełnianie umowy
Korzystamy również z informacji o zakupionych usługach i wolumenach, aby pomóc nam w planowaniu, prognozowaniu popytu, zarządzaniu informacją i badaniach
Czas i data odpraw dla każdej rezerwacji
Uzasadnione interesy
Aby pomóc nam w efektywnym i efektywnym planowaniu i obsłudze naszego kontaktu z klientami
Szczegóły Twoich interakcji z nami za pośrednictwem naszych lokalizacji. Na przykład zbieramy notatki z naszych rozmów z Tobą, szczegółowe informacje o wszelkich skargach i komentarzach, a także o tym, jak i kiedy się z nami kontaktujesz.
Uzasadnione interesy
Aktualizujemy nasze rejestry, skutecznie i skutecznie radzimy sobie z kontaktem z naszymi klientami
Informacje zdrowotne i kontakt w nagłych wypadkach (prosimy tylko o to, gdy bierzesz udział w zajęciach pilates sprzętu)
Uzasadnione interesy
Aby umożliwić nam ocenę przydatności do usług i ochronę zdrowia
Szczegółowe informacje o Twoich wizytach w naszych witrynach lub aplikacjach, w tym adres IP, przeglądarka internetowa i wersja, system operacyjny oraz strona, która odesłała Cię do naszej.
Uzasadnione interesy
Poprawa jakości obsługi klienta i interakcji z naszymi witrynami.

Usługi stron trzecich i w jaki sposób udostępniamy dane
Zawieramy umowy z osobami trzecimi, aby dostarczać produkty i usługi dla Ciebie w naszym imieniu. W niektórych przypadkach strony trzecie mogą wymagać dostępu do niektórych lub wszystkich Twoich danych. Jeżeli jakiekolwiek dane są wymagane do tego celu, podejmiemy wszelkie uzasadnione kroki w celu zapewnienia, że ​​dane będą przetwarzane bezpiecznie i zgodnie z Twoimi prawami, naszymi zobowiązaniami i obowiązkami strony trzeciej zgodnie z prawem . W pewnych okolicznościach możemy być prawnie zobowiązani do udostępnienia pewnych danych przechowywanych przez nas, które mogą obejmować dane osobowe, na przykład w przypadku udziału w postępowaniu sądowym, w przypadku, gdy przestrzegamy wymogów prawnych, nakazu sądowego lub autorytet.
Korzystamy z następujących procesorów danych stron trzecich, które mają siedzibę poza UE, ale które są chronione przez Tarczę Prywatności, która pozwala im przechowywać dane UE na terenie USA przy pomocy GDPR.