Nasze dynamiczne klasy odpowiednie są dla każdego, niezależnie od wieku,płci czy sprawności fizycznej.Pamiętajmy,że wszystkie praktykowane metody jogi mają jeden i ten sam początek.Niektóre pozycje wymagają dużych nakładów siły fizycznej,podczas gdy inne oczekują od ciebie spokoju i powolnego wejścia w fazę rozciągania.Musimy zrozumieć ,że każda inna pozycja jest możliwa do wykonania tylko w połączeniu z oddechem,źródłem energii.Dlatego zrozumienie własnego ciała jest bardzo istotnym aspektem w danej praktyce.To, co może wydawać się osiągalne dla jednego,wcale nie musi być łatwe do zdobycia dla drugiego.W praktyce jogi nie kierujemy się więc ego,staramy się podążać za wysiłkami naszego ciała.Poniżej znajduje się krótki opis ,który ma na celu pomóc studentowi w wyborze odpowiedniej klasy,przystosowanej do jego potrzeb. Jeśli jesteś niepewny co do dokonanego wyboru,przyjdź do klubu i zapytaj się jednego z naszych kolegów.Oni zawsze są tam ,gdzie wątpliwości mówią `do dzieła`!!! Dokonaj wyboru klasy z paska menu po prawej aby dowiedzieć się więcej na temat danej praktyki.

Klasy dla Nowicjuszów

Klasy dla Nowicjuszów są odpowiednio skonstruowane dla potrzeb studentów,dają im czas by zrozumieć krok po kroku każdy aspekt ,związany z jogą.Ponadto studenci mogą liczyć na wsparcie naszych nauczycieli,oni pomogą przebrnąć przez niemożliwe i pokażą jak praktykować by czerpać z klasy same korzyści .Początki zawsze należą do trudnych ale dzięki ciepłej atmosferze i doświadczeniu ,spróbujemy przełamać wszystkie bariery.Więc nie obawiaj się początków,uwierz wysiłki zawsze są zapamiętywane jako pierwsze. Wspólnie stworzymy praktykę,która stanie się twoją drogą.

Stacja pierwsza

Kiedy już nawiążesz kontakt z swoją świadomością ciała,możesz śmiało zadawać pytania związane z własną praktyką. Stacja pierwsza jest adresowana do wszystkich,którzy poszukują własną naturę i pragną związać się z praktyką poprzez stabilne tempo oraz ciągłość.Wiedza jest ci niepotrzebna,to co serce mówi, to melodia dla twego ciała i umysłu.

 

Stacja druga

Ta klasa daję uczniom możliwość nadania praktyce lekkości i elastyczności.Przygotujmy się na różne formy wygięć,szczególnie jeśli mamy na myśli kręgosłup i ręce.Nuczyciele skupią się na formuowaniu bardziej wytrwałych sekwencji,które pozostawią głęboki ślad na praktyce każdego z uczestników.Klasa jest prowadzona w ciepłej atmosferze gdzie rywalizacja i upartość nie są mile widziane.

Dynamika

Klasy dynamiczne przeznaczone są dla studentów,którzy mają silne poczucie połączenia z własnym ciałem.Praktykują regularnie i dobrze rozumieją mowę swego ciała i ducha.Klasa należy do grupy praktyk bardzo żywiołowych,toteż zachęcamy do uczestnictwa wszystkich,którzy lubią wyzwania. Ponadto klasa, pomysłowo łączy formę vinyasy z muzyką,na praktyce można spotkać różne formy  skręcania i odwracania części ciała do góry nogami.Uzależnienie od klasy jest reakcją oczekiwaną, ale nieobowiązkową.

Otwarty poziom

Dane klasy przypadną do gustu studentom,którzy mieli wcześniejszy kontakt z praktyką i chcieliby spróbować czegoś troszeczkę innego.Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowaną inną odsłoną jogi.Każdy, niezależnie od wtajemniczenia i sprawności fizycznej śmiało może uczestniczyć w klasie.Ciąg asan i oddechu dadzą różne wariacje,zapewniając uczestnikowi by praktyka mogła przybrać innego wymiaru i zachęcić do odkrywania innych możliwości.

Zaawansowani Hulkowie i Supermeni

I tu przechodzimy do wyżyn naszych możliwości.Wspólnie podejmiemy się próby odkrycia zaawansowanych form praktyki od oddechu poprzez asany. Pozycje ciała wymagać będą dobrego podłoża toteż szczególnie zachęcamy osoby,które wcześniej miały już kontakt z jogą.Nie obawiaj się klasy,my nie szczypiemy,my tylko używamy palców by poprawić coś co utraciło kształt.To jak z formowaniem ceramiki,czasami należy użyć więcej gliny i wyobraźni by nadać naczyniu kształt. Początkującym z uwagi na drastyczne sceny nie polecamy!

Istnieje możliwość zarezerwowania indywidualnych lekcji ,o wszelkie informacje proszę pytać na miejscu