DLA KOGO?

 

Jeżeli cierpisz na takie przypadłości jak :nietrzymanie moczu lub kału,zaciśnięcie mięśni dna miednicy,bolesne miesiączki,obrzęknięte nogi,hemoroidy,zaparcia,biegunki,wypadanie miednicy,torbiele jajników to sygnały aby zająć się obszarem dna miednicy.

CZEMU MY?

 

Na co dzień zajmuje się przypadkami tego typu i większość z osób z którymi pracuje nie zdaje sobie sprawy,że ma do czynienia z słabymi mięśniami dna miednicy lub z brakiem fizycznego oporowania do wypadania dna miednicy.

 

NAJWAŻNIEJSZY PRZYPADEK JA

 

Jako dziewczynka cierpiałam na przypadłość ,którą nie można było zdiagnozować. Do głównych objawów należały:niedoczynność tarczycy,bolesne miesiączki odcinające krążenie w nogach,ciągłe podirytowanie,wystające wargi sromowe, obrzęki,problem z gospodarką hormonalną ,nietrzymanie moczu,napięcia przedmiesiączkowe typu:zapalenie migdałów,bóle zębów,migreny wymiotne,wypadanie włosów,torbiel na lewy jajniku wielkości jajka oraz mnóstwo gruczolaków w obydwu piersiach. Co roku lądowałam w szpitalach zastanawiając się co jest ze mną nie tak. Pierwszą miesiączkę miała wywoływaną w szpitalu i od tamtej pory było już coraz gorzej. Po 9 latach walki w szpitalach i ogromnej nie mocy postanowiłam zmienić wszystko i sama zaopiekować się swoim zdrowiem. Odstawiłam wszelkie tabletki oraz zaczęłam studiować mój przypadek .Stąd zrodziła się praca nad dnem miednicy ,która mnie osobiście uratowała przed depresją ,brakiem wiary w swoje ciało oraz wycięciem lewego jajnika. Kosztowało mnie to dużo pracy aby przejść z niewiedzy do rzetelnej pracy nad swoim ciałem ,które w tamtych czasach było zdewastowane. Jeżeli ktoś twierdzi,że branie tabletek przeciwbólowych (w moim przypadku był to ketonal) to nic złego niech się najpierw zastanowi nad tym jakie szkody wyrządza sobie. O tym się nie mówi. Jeden z lekarzy porównywał ból miesiączkowy do bólu przy zawale serca,a zatem wyobraźmy sobie ,że każdego miesiąca nie przeżywam miesiączki ja przeżywam zawał serca. Ile z nas było u lekarza,który powiedział proszę wziąć nospę i się uspokoić! W moim przypadku nospa i uspokojenie nie pomagało stąd zrodziła się mocna determinacja w poznaniu przypadku z jakim się zmagałam. Jestem dumna z tego co osiągnęłam ćwicząc mięśnie dna miednicy oraz zmieniając dietę. Moje życie nabrało lepszego smaku i rytmu. Mogę nosić normalną bieliznę i nic już nie swędzi w okolicach pochwy. Mogę uprawiać sport i cieszyć się życiem seksualnym. Mogę normalnie funkcjonować podczas miesiączkowania bez używania tabletek przeciwbólowych. Minęły padaczki oraz migreny,nie mówiąc o nietrzymaniu moczu podczas śmiechu. Czuję,że odżyłam dzięki swojej trudnej i rzetelnej pracy.

Ja opisałam swoją historię ,czas na Twoją,zapraszam do konsultacji

 

CENA I CZAS

 

Pierwsze spotkanie analiza:półtora godzinne spotkanie 200zł

Drugie spotkanie dopasowanie korekt:godzinne 120zł, półtora godzinne 150zł

Trzecie spotkanie wprowadzenie funkcjonalności:godzinne 120zł ,półtora godzinne 150zł

 

Czwarte spotkanie ćwiczenia korekcyjne:godzinne 120zł,półtora godzinne 150zł