KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy ludźmi, którzy dzięki doświadczeniu pracy nad sobą, postanowili wziąć kontrolę nad własnym zdrowiem i samopoczuciem. Wdrożyliśmy na swojej drodze wiele ciekawych zmian,wprowadziliśmy narzędzia pomocne do realizacji siebie i stworzyliśmy przestrzeń dla samorozwoju. Przez drogę samoobserwacji oraz próby, odkryliśmy styl życia, który pomaga na co dzień być szczęśliwszym i odważniejszym co do nowych życiowych wyzwań. Na tym etapie rozwoju pragniemy dzielić się wiedzą i pomagać innym dbać o siebie.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Zdrowie w szeroko pojętym znaczeniu-tym zajmujemy się na co dzień. Patrząc na pojęcie zdrowia, rozumiemy nie tylko zmiany żywieniowe ale również i elementy ruchu oraz eliminacja czynników, wpływających na złe i negatywne samopoczucie. Czemu choruje? Czemu jestem nieszczęśliwy? Czemu nie mam energii? Dzięki naszej pomocy będziesz mógł odpowiedzieć na te pytania. Wspólnie stworzymy dla Ciebie program zmian, które konsekwentnie wdrożymy do twego stylu życia .Każdy chce żyć w zdrowym społeczeństwie, a zatem  jesteśmy nastawieni na wygraną, bowiem stawką jesteś ty i twoje zdrowie! Stworzyliśmy miejsce ,do którego zawsze możesz przyjść i porozmawiać o swoich problemach zdrowotnych, wystarczy tylko umówić się na spotkanie.

KOMU POMAGAMY?

Jeśli czujesz, że nadszedł czas na zmiany i nie wiesz gdzie zacząć, tIMG_8242o z pewnością mamy drzwi otwarte dla Ciebie! Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu pracy z ludźmi i ich problemami, stąd pewność, że znamy się na swoim fachu.Sami przeszliśmy przez szereg zmian, które do tej pory pozytywnie wpływają na poziom energii i zaangażowania w  zdrowie. Pomagamy ludziom, którzy chcą pomóc sobie. Docieramy do osób, które gdzieś pogubiły się w natłoku informacji o zdrowiu. Zapomniały, że w życiu liczą się dobre samopoczucie i dobra forma, bo bez nich ciało i dusza stają się przytłoczone . Takim klientom oferujemy narzędzia, za pomocą których  zmienią swoje złe przyzwyczajenia życiowe i zaczną podejmować decyzje dotyczące własnego zdrowia.

JAKIE MAMY USŁUGI?

Zajmujemy się poszczególnymi dziedzinami zdrowia:
-dietetyka, w szczególności dieta roślinna
-life coaching, trener zdrowia
– masaże
-terapia oddechowa
-terapia automasażu
-korekta postury
-narzędzia pomocnicze w walce z chorobą
-ziołolecznictwo
-ruch ciała w praktyce jogi
-medytacja

Jesteś gotowy by umówić się na spotkanie z coachem zdrowia? Zapraszam do kontaktu telefonicznego 694866678 lub mailowego info@moyayoga.com