Studio Moyayoga powstało z myślą o Tobie i twoich potrzebach. Po wielu latach praktyki i doświadczeń pracy z ludźmi , zrodziła się chęć stworzenia miejsca, w którym każdy odnajdzie odrobinę spokoju i wytchnienia.

Studio Moyayoga zostało zaprojektowane przez parę kochających się ludzi, którzy przechodząc przez drogę transformacji , chcą podzielić się wiedzą z innymi. Nie istnieje nic piękniejszego na świecie niż uczucie, że pomagasz ludziom zmieniać się na lepsze.

Studio Moyayoga to przestrzeń nieograniczona, pełna pozytywnej energii i pozwalająca na samorozwój. Czyż nie poszukujesz właśnie tego w swoim życiu? Tej przestrzeni?

Kogo zapraszamy?

Każda osoba ,niezależnie od wieku czy płci znajdzie u nas praktykę dopasowaną do swoich potrzeb. Zajęcia są bardzo zróżnicowane, od formy statycznej po formę dynamiczną. Jeżeli czujesz się spięty i ograniczony ciałem to znak, że czas zastanowić się nad swoim zdrowiem. To nie czas goni nas , tylko my gonimy go. W studio Moyayoga zachęcamy wszystkich do zatrzymania się na krótką chwilę i spędzenia czasu z samym sobą.
Zapracowani oraz zagubieni z pewnością odnajdą u nas schronienie na dłużej. Zachęcamy również do praktyki osoby z problemami zdrowotnymi, po wszelkich kontuzjach i wypadkach. W studio Moyayoga zawsze znajdziemy chwilę aby otoczyć opieką daną osobę i pomożemy dostosować praktykę , mającą na celu zminimalizować istniejący problem.

Dlaczego joga?

Joga to nie religia, to filozofia życia, nie ogranicza nas w myśleniu czy działaniu

Joga to przestrzeń,w której odnajdujesz siebie i swoje możliwości

Joga to zmiana,mobilizująca do bycia lepszym dla siebie i innych

Joga to indywidualna podróż,dzięki której zyskujesz na wartości życia

Joga uczy wytrwałości i szacunku do siebie.Dzięki pracy nad sobą ,zaczynasz dostrzegać wokół siebie więcej dobra.

Czego tak naprawdę chcę od życia? Gdzie jest moje miejsce?  Czy stać mnie na to aby być szczęśliwym?

Na te pytania joga odpowiada za każdym razem kiedy stawiasz stopy na macie. Dzięki jodze wyłączasz swój umysł na czas trwania praktyki. Nie tracisz wówczas energii na myślenie , narzekanie, oczekiwanie czy krytykę. To są drogocenne chwile poświęcone wyłącznie na siebie i budowanie swojej osobowości. Joga daje nam więcej niż możemy się spodziewać. Gotowy aby przekonać się na swojej skórze?!